Komoda to doskonały mebel, który świetnie nadaje się do przechowywania drobnych rzeczy. Jednak obok funkcji czysto praktycznych należy mieć na uwadze to, że komoda spełnia także swoje role dekoracyjne…

Antyczne i stylowe komody kuchenne

Nasz sklep stawia przede wszystkim na solidność, wyrazistość oraz niebanalność. Wszystkie zgromadzone tu komody charakteryzują się oczywiście wysoką jakością wykonania, precyzją, dobrymi klasowo materiałami oraz solidnością. Co więcej – nie znajdą się tu sztampowe i minimalistyczne wyroby. A co zaś znajdziemy?

1) Ciepło domowego ogniska i spokój

Stylowe komody do kuchni w stylu rustykalnym charakteryzują się wykonaniem z naturalnego drewna, przetarciami, malowaniem drewna oraz delikatnymi rzeźbieniami na modłę folklorystyczną. Całość dodatkowo ma solidną i wzbudzającą zaufanie bryłę.

2) Złota blask i nutka luksusu

Zupełnie inaczej zaś prezentują się pełne rzeźbień i złoceń bogate komody w stylu barokowym. Tu mamy dużą, ciężką strukturę dającą wrażenie przepychu, łagodzoną nieco przez biel i pozłacane rzeźbienia.

3) Zza gór i mórz

Do tego dochodzą jeszcze stylowe komody kolonialne – wykonane z egzotycznych gatunków drewna, będące unikalną mieszanką brytyjskiej elegancji i dalekowschodniej fantazji. Te meble wprowadzą do każdej kuchni atmosferę podróży i tajemnicy.

Oczywiście powyżej przedstawione zostały główne style aranżacji naszych komód. W ofercie znajdują się także meble wykonane na modłę prowansalską, klasyczną albo też ludwikowską czy rokokową.