Obrazy to zdecydowanie wyjątkowy środek ekspresji. Za ich pomocą możemy wykreować wyjątkową atmosferę. Dlatego też poniższe obrazki vintage przydadzą się każdemu z nas. Jak je dobrać? Przede wszystkim weźmy pod uwagę nasz charakter, osobowość i marzenia.

Obrazy do salonu stylowego

Nasz sklep dba o bogatą ofertę obrazów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Znajdziemy tu obrazy dekoracyjne w każdym stylu, co pomoże każdemu z nas za pomocą kawałka płótna czy drewna wyrazić w pełni siebie. Co dokładnie znajdziemy w ofercie?

1) Stylowe obrazy kolonialne

Tu szkice mapy na drewnie czy inne motywy związane z podróżami emanują nastrojem tajemnicy, przygody i wewnętrznej siły.

2) Obrazy dekoracje do salonu shabby chic

Tu z kolei dominuje retro elegancja i spokój. Takie obrazy wprowadzą do każdego wnętrza harmonię i niepowtarzalny spokój oraz delikatny powiew romantyczności.

3) Obrazki retro w stylu industrialnym

Te obrazki przedstawiają panoramę wielkich miast albo też nawiązują do wyjątkowych haseł, które przedstawiają ważne dla nas wartości w życiu, motywujące nas każdego dnia do dalszego działania. Te obrazki emanują wręcz pozytywną energią, która na pewno stanie się dla nas motorem do działania.

4) Obrazki na modłę barokową

Zupełnie inaczej przedstawiają się obrazki barokowe. Tu jednak zdecydowanie dominuje mocny kunszt, luksus i bogactwo, które ozdabiają nasze wnętrze wyjątkowym blaskiem złota ludwikowskiego.

Na koniec warto dodać, że wszystkie te obrazki wykonane zostały z dużą dokładnością i precyzją, co zapewnia im klasę i styl.