Antyczne meble stylowe to pomost między dawnymi epokami, a współczesnością. Dzisiaj chcąc zaaranżować ciekawie nasze mieszkanie napotykamy na spory problem. W sklepach znajdziemy bowiem w zasadzie tylko i wyłącznie meble w dość minimalistycznych stylach. Jeśli zatem chcemy mieć prawdziwe stylowe mieszkanie, warto przejrzeć poniższą stronę.

Meble stylizowane na antyczne

Co tutaj znajdziemy? Przede wszystkim meble stylowe, wykonane na wzór mebli z różnych epok i stylów. Co je będzie łączyło? Na pewno doskonałe wykonanie z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że długo będziemy mogli się nimi cieszyć. Ponadto meble te łączą w sobie dawną elegancję i klasę z współczesną funkcjonalnością oraz funkcje praktyczne z dekoracyjnymi. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu.

Co zaś dokładniej spotkamy w ofercie?

  1. Egzotyczne meble kolonialne – te meble do przedpokoju czy do salonu wzorowane są na meblach plantatorów czy oddziałów brytyjskich na obcych terenach. Egzotyczne drewno i folklorystyczne motywy w połączeniu z angielską elegancją zachwycą na pewno każdego.
  2. Barok i styl ludwikowski – z drugiej jednak strony znajdziemy tu także meble do salonu czy do sypialni wykonane w stylu klasycznej Francji, emanujące wytwornością i przepychem
  3. Rustykalny styl – znajdą się tu także meble do kuchni czy do salonu wykonane na modłę dawnych wsi. Takie meble wprowadzają do domu atmosferę ciepła rodzinnego i spokoju.
  4. Klasyczne meble przedwojenne – w naszej ofercie znajdują się również gładkie antyczne meble stylowe, wykonane z ciemnego, polerowanego na błysk drewna, ozdobione delikatnymi okuciami i gablotkami. Takie meble dodają klasy i ponadczasowego stylu.

Słowem poniższa strona to najlepsze miejsce, aby znaleźć meble stylizowane, które wprowadzą do domu niepowtarzalną atmosferę, a których ceny będą proporcjonalne do jakości.

Wyświetlanie 1–12 z 71 wyników