Gdzie trzymać alkohol? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Otóż domowy alkohol powinien być przetrzymywany w stylowym miejscu. Stamtąd wyjęcie go w trakcie imprezy nie będzie zwykłą czynnością, lecz prawdziwym majstersztykiem.

Barki stylowe – najlepsza ozdoba

Kiedy jednak idziemy do zwykłego sklepu widzimy tam dość standardowe barki na alkohol, utrzymane w dość minimalistycznym stylu. Takie barki nie będą stanowiły specjalnej ozdoby i na pewno nie zrobią furory na imprezie. Warto zatem zainwestować w jeden z barków w poniższej ofercie.

Barki stylowe, retro atmosfera

Stylowe barki z drewna przede wszystkim wprowadzą unikalny klimat dawnych czasów do naszego mieszkania – ich kulturę, spokój i elegancję. Ponadto stylowe barki na alkohol stanowią doskonałą dekorację, która spowoduje, że każdy nasze mieszkanie będzie odbierał jako stylowe i oryginalne. Jak dokładniej prezentuje się nasza oferta?

1) Kolonialny, stylowy barek na alkohol

To wręcz idealny mebel dla koneserów światowych alkoholi. Wina z Gruzji, koniaki z Armenii czy whisky ze Szkocji doskonale będą się prezentować w barku stylizowanym na starą walizkę czy w barku z egzotycznego gatunku drewna.

2) Meble stylowe barki na modłę rustykalną

Nieco inaczej przedstawiają się barki wykonane w stylu rustykalnym. One z kolei doskonale pasują do miłośników tradycyjnych alkoholi, oraz osób, które cenią wieczory z przyjaciółmi, w spokojnym gronie.

3) Barek stylowy drewniany industrialny

W ofercie znajdują się także barki idealnie wpasowujące się w tak popularny dzisiaj trend industrialny. Rodem niczym z fabryki wprowadzają do domu niepowtarzalną atmosferę rewolucji przemysłowej. Te barki na pewno spodobają się osobom, które lubią imprezy z klasą.