Antyczne, stylowe patery – doskonały dodatek do pełnej smaku kuchni. 

Jeśli meble tworzą atmosferę w danym pomieszczeniu, to dodatki uzupełniają to wrażenie, tchnąc nieco niepowtarzalnego uroku oraz wyjątkowej osobowości mieszkańców. Warto zatem zadbać o stylowe dodatki.

Patery – ponadczasowa elegancja i klasa

Jednym z takich wyjątkowych dodatków, pasujących zarówno do kuchni, jak i do salonu są patery. Dzisiaj rzadko są one używane, co tym samym wzmacnia ich atrakcyjność jako ponadczasowego dodatku.

Antyczne patery wprowadzają do każdego wnętrza nieco ponadczasowej elegancji, spokoju właściwego dawnym epokom, a także wyjątkowego smaku. Ponadto warto wspomnieć krótko o ich czysto praktycznej funkcji. Tak estetycznie wyeksponowane owoce zachęcą każdego domownika i gościa do ich skosztowania.

Stylowe antyki – różne epoki i rodzaje, jedna elegancja

W jakich stylach zaaranżowane są nasze palety? Przede wszystkim znajdą się pośród nich pełne przetarć, artystycznego uroku patery w stylu shabby chic, które łamią klasyczne zasady elegancji nutą delikatnego, artystycznego nieładu. Dalej w ofercie znajdują się również patery vintage nawiązujące do romantyzmu dawnych epok, wprowadzające nutę słodyczy w naszą szarą codzienność.

Do tego dochodzą patery kolonialne niosące ze sobą ducha tajemnicy i podróży oraz pełne domowego ciepła patery w stylu rustykalnym. Warto jeszcze dodać, że każda taka antyki patera na owoce do kuchni wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że będziemy się nią cieszyć przez długi czas!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.