Łazienka w domu to pomieszczenie, w którym szczególnie dbamy o zachowanie harmonii i czystości. Ponadto to tutaj w końcu dbamy także o siebie, dlatego zależy nam, aby wszystko wokół nas także było zadbane i utrzymane w wyjątkowym stylu, który odzwierciedli naszą osobowość.

Stylowe wieszaki na ręczniki

Dlatego też tak istotne jest to, aby zadbać o naprawdę ładne akcenty dekoracyjne. Nie minimalistyczne i bez klasy i ducha, jakie dzisiaj obecnie sprzedawane są praktycznie w każdym sklepie, lecz przeciwnie zainwestujmy w stojak na ręczniki do łazienki retro albo retro uchwyt na ręcznik.

Czym charakteryzują się takie produkty zakupione w naszym sklepie? Przede wszystkim wyjątkową trwałością, ponieważ bardzo dbamy o wysoką jakość używaną podczas produkcji oraz o precyzję wykonania. Ponadto stojaki retro stanowią prawdziwą ozdobę każdej łazienki. A w jakim stylu możemy je kupić?

1) Rustykalne, czyli pełne ciepła i domowej atmosfery

Takie wieszaki wykonane są z naturalnego drewna, artystycznie przetartego i czasem bielonego albo malowanego. W efekcie powstają drobiazgi, które wnoszą do mieszkania niepowtarzalną atmosferę ciepła i harmonii.

2) Prowansalskie, czyli pełne tajemnicy 

Z kolei wieszaki w stylu prowansalskim charakteryzują się wygiętymi prętami, fantazyjnymi kształtami. To wszystko przywodzi na myśl domy elfów albo zaczarowany las.

3) Uniwersalne ozdoby, czyli idealne do każdego domu

W ofercie posiadamy oczywiście także pewne uniwersalne wieszaki i uchwyty, które dodadzą uroku każdej łazience.

Wyświetlanie jednego wyniku