Konsola to niewątpliwie mebel rodem z dawnych epok. Niestety ostatnie lata dość zniszczyły ten wspaniały mebel, obdzierając go z jego wszystkich dekoracji oraz zdobień, które to czyniły go właśnie takim wyjątkowym. Jeśli jednak chcemy na nowo poznać magię dawnych czasów i wprowadzić ją do swojego mieszkania, to stylowe konsole do salonu są wręcz znakomitym pomysłem.

Stylowe konsole do salonu od antyki24

Dlaczego warto wybrać nasze konsole? Przede wszystkim ze względu na ich retro charakter, który wręcz emanuje ponadczasową elegancją dawnych epok. Ponadto warto podkreślić, że nasze meble charakteryzują się zarówno praktycznością, jak i dekoracyjnością.

Zacznijmy zatem od aspektu dekoracyjnego tych mebli

Otóż wykonane zostały one w różnych stylach tak, aby każdy mógł znaleźć styl aranżacji najlepiej pasujący do jego osobowości. I tak konsole utrzymane w stylu rustykalnym zachwycają swoją prostą formą, emanującym z nich spokojem i atmosferą ciepła rodzinnego. Z kolei zaś konsole wykonane na modłę baroku czy epoki Ludwika słyną ze swoich bogatych zdobień i złoceń, wprowadzających przyjemny nastrój przepychu i bogactwa. Konsole glamour to czysty blask i klasa, a prowansalskie czy shabby chic charakteryzują się nastrojem magii i tajemniczości.

Na koniec warto jeszcze dodać, że konsole te wykonane są z dużą dbałością o szczegóły i bardzo solidnie z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu oraz mamy pewność, że nie stracą swojej piękności z biegiem lat.