Glamour to prawdziwy blask i życie w pełni światła reflektorów. Obecnie takie meble w tym stylu podbijają coraz więcej serc projektantów. Czym takim szczególnym charakteryzują się meble w stylu glamour? Do jakich wnętrz pasują? Jaka osobowość je odzwierciedla? Dlaczego ich zakup w antyki24 jest tak opłacalny?

Meble glamour – blask i styl

Przede wszystkim meble glamour charakteryzują się oryginalnym połączeniem metalu, srebra i bogatych tkanin. Kiedy spojrzymy ogólnie na poniższe meble, szybko zauważymy, że posiadają one oryginalne ludwikowskie kształty. Tu elegancja styka się z fantazją. Oryginalny styl, figlarnie wygięte nóżki, delikatne rzeźbienia odpowiadają tu za mocną nutę elegancji i klasy.

Z kolei jednak srebrzenia dodają całości luksusu i przepychu. Trzeba jeszcze wspomnieć o materiale, który służy do obicia foteli czy sof. Otóż często bardzo jest to elegancki, miękki plusz albo wytworne tkaniny. Odpowiadają one za dodatek wytworności.

Meble glamour a osobowość i wnętrza

Do kogo pasują takie meble? W jakich wnętrzach się sprawdzą? Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym, że takie meble pokochają na pewno osoby ceniące elegancję, życie w luksusie, pełną parą. Meble zaś doskonale sprawdzą się nie tylko w domach, lecz także w hotelach, salonach itp.

Sklep z meblami glamour – Antyki 24

Producent antyki24 wyróżnia się na pewno tym, że tutaj mamy do czynienia z meblami w pełni nowymi, które są stylizowane na dawne epoki. Dzięki temu meble te są w pełni nowe, wytrzymałe i mogą cieszyć nasze oczy swoim pięknem przez długie lata.

Z drugiej jednak strony takie meble stylizowane są zrobione z dużą precyzją i dokładnością dzięki czemu mamy pewność, że są naprawdę takie jak dawniej, a ponadto roztaczają one wokół siebie tę niepowtarzalną atmosferę i aurę elegancji dawnych czasów.

Warto poznać poniższe unikalne meble glamour.