Dzisiaj w XXI wieku, kiedy to coraz więcej pracujemy, szukamy wiru wyzwań, pędzimy przez życie szukając to coraz nowych wyzwań, potrzebujemy w swoim domu odrobiny spokoju, harmonii i życia w zgodzie z rytmem natury. Idealnie wpasuje się tu właśnie styl rustykalny.

Meble rustykalne – charakterystyka

Na początek opiszmy, czym w ogóle charakteryzują się takie meble rustykalne. Otóż na pewno posiadają one bardzo prostą i stabilną formę. Tu nie ma żadnych zbędnych zdobień, złoceń czy też nadmiernych ozdób. Jeśli już to jak widać poniżej, spotkać możemy delikatne rzeźbienia wzorowane na różnych motywach ludowych.

Oprócz tego dla tego stylu charakterystyczne jest wykorzystanie naturalnego dębu rustykalnego, co dodatkowo wzmocni charakterystyczną już atmosferę domowego ciepła i wygody.

Do kogo pasują meble rustykalne?

Komu w zasadzie tak naprawdę będą się podobały tego typu meble? Otóż na pewno zadowolone z nich będą wszystkie osoby, które potrzebują tego, aby ich dom był prawdziwą oazą spokoju i harmonii. Oprócz tego meble te na pewno spodobają się osobom o nieco tradycjonalistycznych poglądach na życie oraz tym, którzy cenią wartość rodziny, przyjaciół…

Gdzie można postawić meble rustykalne?

Meble te z pewnością świetnie sprawdzą się w domu, choćby i jako pojedynczy mebel, będący dość wyrazistym akcentem. Oprócz tego meble rustykalne świetnie sprawdzą się w różnych restauracjach czy zajazdach.

Antyki24 – doskonały producent 

Pozostaje już ostatnia kwestia a mianowicie, dlaczego akurat antyki24 to najlepsze miejsce do zakupu mebli rustykalnych? Otóż to są meble nowe stylizowane na dawne, dzięki czemu ich pięknem możemy cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Ponadto tutaj ceny są naprawdę adekwatne do wysokiej jakości mebli. Pamiętajmy także o tym, że dąb rustykalny użyty do wyrobu tych mebli pochodzi absolutnie z najlepszych odmian.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników