Stylowe regały na książki sprawdzą się bez wątpienia w każdym domu. Jeżeli posiadamy dużą biblioteczkę, wiele pamiątek czy rodzinnych wakacji, warto je uporządkować. Wybierając wysokiej jakości regały i półki retro, nie tylko zyskamy przestrzeń, by uporządkować potrzebne nam rzeczy, ale i wyjątkową ozdobę wnętrza.

Regały stylowe i półki retro – jak dopasować do aranżacji wnętrza?

Wybór regału warto dokładnie przemyśleć pod kątem aranżacji wnętrza. Pierwszym czynnikiem, który powinniśmy wziąć pod uwagę, jest dostępna ilość miejsca w pomieszczeniu oraz ilość przedmiotów, które chcemy ułożyć. Istotnym aspektem jest również materiał, z którego został wykonany regał. Jeżeli posiadamy nowocześnie urządzone wnętrze, dobrym wyborem będzie metalowy regał. W przypadku bardziej klasycznych pomieszczeń doskonale sprawdzą się półki retro. W takim przypadku warto zdecydować się na przykład na stylowy regał drewniany.

Regały antyczne retro

Stylowe regały na książki dostępne w ofercie Antyki24 to meble z duszą. To meble wyróżniające się oryginalnymi, ciekawymi zdobieniami (na przykład fantazyjnymi ażurowymi wzorami, motywami liści bądź kwiatów), które będą stanowiły prawdziwą ozdobę Twojego wnętrza. Obecnie wiele popularnych sieci oferuje meble “postarzane”. Często są one stosunkowo drogie. Zamiast nich warto zdecydować się na oryginalne, luksusowe regały retro i antyki. Z pewnością będą one przyciągały wzrok w Twoim domu i zachwycą gości. To produkty wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe.