Stół do jadalni to praktycznie najważniejszy mebel tego pomieszczenia. To tutaj spożywamy razem posiłki i siadamy na poobiednią kawę. Co więcej – stół nie tylko spełnia swoje funkcje praktyczne, lecz także jest niezwykle ciekawą dekorację i jego wygląd ma bardzo duży wpływ na atmosferę w całym salonie.

Stylowe stoły kuchenne

Dlatego też warto zadbać o naprawdę ładny stół do kuchni. Zatem zamiast klasycznego minimalistycznego wyrobu, który znajdziemy w praktycznie każdym sklepie, zdecydujmy się na wyrazisty produkt z Antyki24. Nasze stylowe stoły do kuchni czy jadalni charakteryzują się nie tylko doskonałym wyglądem, lecz także solidnością, dbałością o szczegóły oraz wysoką klasą materiałów. Staramy się także, aby każdy znalazł styl, który wyrazi jego osobowość i charakter domowników.

1) Błysk i lśnienie glamour

Połączenie metalu, szkła i drewna, błysk i elegancja – tym charakteryzują się wyjątkowe stoły do jadalni glamour. To doskonały wybór dla miłośników przestrzeni, elegancji i życia w świetle reflektorów.

2) W kosmicznym świecie, czyli styl nowoczesny

Chromowana stal, oryginalne kształty, połyskliwe materiały – to jest to! W naszym sklepie znajdziemy także w pełni nowoczesne stylowe stoły kuchenne!

3) Spokój domowego ogniska, czyli styl rustykalny

Takie stoły do kuchni retro czy do jadalni wykonane są z naturalnego drewna, bielonego, malowanego bądź przecieranego. Do tego posiadają solidny kształt, ciepłe barwy i wprowadzają prawdziwie miłą atmosferę. Idealny wybór dla osób ceniących pobyty w domu.

Wyświetlanie jednego wyniku