Lustro stanowi ważny element naszej codzienności. To tutaj każdego dnia się przeglądamy sprawdzając, czy na pewno dobrze się prezentujemy. Dlatego tez warto zadbać o to, aby nasze lustro miało naprawdę piękną oprawę, pasującą w pełni do stylu, w jakim się ubieramy oraz do stylu aranżacji wnętrz, jaki preferujemy. Dzięki temu codzienny dobór stroju będzie przyjemnością, a nie męką.

Lustra retro do salonu

Dlatego też zamiast tak modnych dzisiaj minimalistycznych wyrobów różnych firm, warto zainwestować w prawdziwą jakość i styl i zdecydować się na któreś z poniższych luster. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby pokazać każde oblicze stylu retro i żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

1) W blasku chwały, czyli lustra glamour

Te lustra charakteryzują się pełną zdobień i złoceń ramą, jednak nie tak ciężką jak w baroku. Subtelny błysk, mocny akcent – to jest to!

2) Domowo i swojsko

Zupełnie inaczej prezentują się lustra w stylu rustykalnym, których surowość naturalnego drewna łagodzona jest nieco przez biel i malowanie. Całość sprawia jednak solidne wrażenie rodzinnego ciepła i harmonii.

3) Majestatycznie i wytwornie, czyli barok i ludwikowski styl

Te lustra charakteryzują się bogatymi zdobieniami, złoceniami oraz finezyjną formą. Całość dodaje każdemu wnętrzu wyjątkowej atmosfery luksusu i elegancji.

Na koniec warto jeszcze dodać, że oczywiście nie są to wszystkie style, jakie możemy zaproponować. Ponadto trzeba dodać, że każde z tych luster cechuje się wyjątkową solidnością oraz wysoką jakością wykonania.