Witryna w salonie – mebel dawnej epoki

Witryna to doskonały mebel, który pomaga nam ukazać coś, co bardzo chcemy pokazać albo też co chcemy jakoś wyeksponować. Choć jest to mebel rodem z innych epok, wraca dzisiaj coraz częściej do łask właśnie z uwagi na swoją doskonałą dekoracyjność. W jaki sposób można go zaaranżować?

Witryny stylowe do salonu – retro i antyczne

Zdecydowanie wyjątkowo prezentują się te witryny wykonane właśnie w stylu retro, na modłę dawnych epok. Na jakie style zaś zaaranżowane są poniższe meble?

1) Swojsko i harmonicznie

Przede wszystkim będzie to styl rustykalny, który swoją harmonią i spokojem zachwyca wiele osób. Surowe, naturalne drewno, proste formy, delikatne przetarcia budzą w nas miłe skojarzenia z wiejskim domem.

2) Wytwornie i z klasą

Zupełnie inne wrażenie powodują w nas meble wykonane na modłę baroku czy też ludwika. Wypolerowane drewno, rzeźbienia, fantazyjne formy czy biały przepych powodują wytworzenie atmosfery bogactwa i luksusu.

3) Egzotycznie i elegancko

Ciekawym wyborem będzie także stylowa witryna do salonu, wykonana na modłę kolonialną. Tutaj gładkie, wypolerowane drewno, angielska schludność oraz dalekowschodnia finezja doskonale wpasują się w salon i stworzą nastrój pełen przygody i klasy.

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że wszystkie poniższe meble wykonane zostały z precyzją, z bardzo wysokiej klasy materiałów, co dodatkowo podkreśla ich klasę. Oczywiście również zadbano o ich solidność i wykonanie tak, aby można było się cieszyć pięknem i oryginalnością tych mebli przez długie lata.

Wyświetlanie jednego wyniku