Konsola w salonie to zadziwiający mebel, który dzisiaj jest już niezmiernie rzadko spotykany. Najczęściej konsola jest czymś pośrednim pomiędzy stoliczkiem, a komódką. Znakomicie nadaje się do przechowywania drobnych rzeczy, z których korzystamy na bieżąco. Taka konsola to zatem znakomity element wyposażenia każdej sypialni, nie tylko z uwagi na swój ponadczasowy i elegancki charakter, lecz także z powodów czysto praktycznych i ułatwiających funkcjonowanie.

Stylowe konsole do sypialni Antyki24

Nasz sklep dba przede wszystkim o to, żeby żaden mebel nie miał w sobie braku ducha czy minimalizmu, które są tak charakterystyczne dla dzisiejszych czasów. Staramy się produkować antyczne meble retro w różnych stylach aranżacji wnętrz, inspirowanych różnymi epokami tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

1) Konsole w rustykalnym stylu

Te konsole charakteryzują się użyciem naturalnego drewna, przetarciami i delikatnymi rzeźbieniami inspirowanymi ludowym folklorem. Takie konsole dodają wnętrzu nastroju rodzinnego ciepła i harmonii.

2) Nowoczesne konsole

Tu rządzi chromowana stal i współczesne bryły. Takie konsole to powiew nowości i świeżości.

3) Konsole shabby chic

Delikatne, fantazyjne wygięte pręty to zapowiedź magii i tajemnicy w Twoim domu.

4) Konsole barokowe

Te ciężkie, rzeźbione konsole z wieloma złoceniami z kolei wyśmienicie wprowadzają atmosferę przepychu i elegancji do każdego wnętrza.

Na koniec warto jeszcze oczywiście dodać, że wszystkie konsole do salonu wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z precyzją i zadbaniem o szczegóły.