Obowiązkowy element każdego salonu to oczywiście regał – na książki, bibeloty, pamiątki, dekoracje itp. Najczęściej decydujemy się na dość standardowy i uniwersalny styl regału, a potem zaś staramy się ozdobić go zawartością, co nie zawsze się udaje. Może by tak zatem postąpić odwrotnie i kupić wyjątkowe, stylowe regały do salonu?

Retro, stylowe regały w salonie

Czym się wyróżniają takie regały? Przede wszystkim swoim retro charakterem, co nadaje im i całemu salonowi atmosfery ponadczasowej elegancji i klasy. To jednak nie wszystko. Nasz sklep dba o to, aby zadowolić każdego klienta, dlatego też w ofercie znajdują się regały wykonane w różnych stylach aranżacji, inspirowane różnymi epokami.

I tak mamy regały rustykalne wykonane z surowego drewna, bielone, o solidnej konstrukcji, znakomicie nadające całości atmosfery rodzinnego ciepła i harmonii. Z kolei regały barokowe czy w stylu ludwikowskim aż emanują wewnętrznym pięknem, bogactwem i luksusem. Z kolei regały kolonialne to znakomite miejsce na książki podróżnicze – głębia egzotycznego drewna w połączeniu z brytyjską elegancją sprawia doskonałe wrażenie. Regały prowansalskie zaś pełne są delikatnego wdzięku i dodają nastroju magii i tajemniczości.

Na koniec warto jeszcze stanowczo podkreślić, że wszystkie regały z naszego sklepu charakteryzują się wykonaniem z wysokiej klasy materiałów oraz precyzją i dokładnością, dzięki czemu są tak wytrzymałe i solidne, co z kolei sprawi, że będziemy się mogli nimi cieszyć przez długie lata.

Wyświetlanie jednego wyniku