Nutka stylu w przestrzeni pomiędzy pokojami… Komoda w przedpokoju to już pewien standard wyposażenia mieszkania. W końcu przedpokój to dość specyficzne miejsce położone gdzieś pomiędzy wszystkim w mieszkaniu. Nieraz chcemy schować jakieś drobne rzeczy i tu właśnie potrzebna jest nam komoda. Jednak ponieważ przedpokój to także pewien przedsionek do mieszkania, warto aby komoda swoim stylem i klasą budowała już pewną atmosferę…

Stylowa komoda do przedpokoju

Nasz sklep oferuje Państwu wyjątkowe stylowe komody do przedpokoju wykonane w różnych odmianach stylu retro. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, takich jak wysokiej klasy naturalne drewno, co sprawia, że będą one przez długi czas doskonale się prezentować. A jakie style konkretniej możemy tu znaleźć?

1) Styl kolonialny

Przede wszystkim znajdziemy tu niepowtarzalne komody łączące w sobie elegancję Brytyjskiego Imperium z tajemnicą Dalekiego Wschodu. Egzotyczne drewno, smukła linia i nietypowe rzeźbienia dodadzą każdemu wnętrzu atmosfery tajemnicy, przygody i klasy.

2) Styl industrialny

Komody inspirowane rewolucją przemysłową oraz zmiennym nurtem wielkomiejskich ulic wprowadzają nastrój artystycznego pośpiechu, co ułatwia nam zdobywanie codziennych celów.

3) Styl barokowy

Te komody kipiące luksusem, z bogatymi rzeźbieniami i złoceniami wprowadzą nas w świat paryskiego blasku i luksusu.

4) Styl rustykalny

Ten styl charakteryzuje się wyjątkowym spokojem, ciepłymi barwami naturalnego drewna, co wprowadza rodzinną, pełną spokoju atmosferę.

5) Styl klasyczny

Komody w tym stylu inspirowane dworkami szlacheckimi, rezydencjami lordów itp. charakteryzują zdobione okucia, fantazyjne kształty, co doda naszemu mieszkaniu charakteru ponadczasowej elegancji i wytworności.