Stylowe i antyczne fotele

Fotel to bardzo ważny element wystroju zarówno salonu, biblioteczki, jak i gabinetu. W końcu jest to mebel decydujący nie tylko o naszym komforcie czysto fizycznym, lecz także psychicznym polegającym na estetycznym zaaranżowaniu przestrzeni.

Stylowe fotele producenta Antyki24

Otóż w poszukiwaniu mebli z prawdziwym smakiem i klasą, warto spojrzeć na poniższą stronę Antyki24.pl. Posiadamy fotele w wielu różnych wyjątkowych stylach wykonane z największą dbałością o szczegóły, z precyzją oraz z wysokiej jakości materiałów.

1) Fotele kolonialne i angielskie

Przede wszystkim w ofercie posiadamy drewniane fotele do salonu i do gabinetu utrzymane w stylu kolonialnym. Ciemne, egzotyczne drewno, elegancki kształt z nutą finezji Bliskiego Wschodu oraz szlachetną skórą, wprowadzają do każdego wnętrza nastrój tajemniczości, przygody oraz ponadczasową elegancję.

2) Fotele glamour, barok i ludwik

Drugą grupę foteli stanowią meble wykonane w pełnym przepychu i blasku stylu glamour. Te tapicerowane fotele wypoczynkowe z wieloma złoceniami i rzeźbieniami doskonale stworzą w każdym domu atmosferę ekskluzywnej wytworności.

3) Vintage

W ofercie znajdziemy także retro fotele, które łączą w sobie w unikatowy sposób dawną formę ze współczesnymi ozdobami.