O ile zazwyczaj nie mamy problemu, jak zachować styl i klasę w każdym pomieszczeniu w naszym mieszkaniu, to jednak zaczynamy odczuwać pewne problemy, kiedy staramy się zaaranżować stylowo toaletę. Jak to zrobić?

Stylowe stojaki na papier toaletowy – rola w aranżacji

Przede wszystkim nie należy zapominać o pozornie nic nie znaczących szczegółach, jak właśnie stojak, wieszak czy uchwyt na papier toaletowy, które jednakże odpowiednio zaaranżowany może stać się prawdziwą ozdobą i dekoracją toalety. Warto jeszcze dodać, że estetyka w takich pomieszczeniach jak toaleta czy łazienka, ze względu na ich charakter nieco tabu, ma szczególne znaczenie.

Retro stylowy stojak na papier toaletowy – doskonały dodatek

Dlatego warto zdecydowanie zainwestować nasze uchwyty na papier toaletowy. Utrzymane są one w stylu retro balansującym pomiędzy stylem prowansalskim, shabby chic, a rustykalnym. Doskonale wpasują także w inne aranżacje.

To, co warto wiedzieć, to fakt, że wieszaki i uchwyty zostały wykonane z myślą zarówno o ich praktycznym, jak i dekoracyjnym zastosowaniu. Cienkie metalowe pręty nie tylko dzięki swojemu fantazyjnemu wygięciu dodają całości specyficznego uroku, lecz także są łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu. Estetyczne zdobienia zaś w motywy liści czy kwiatów nie tylko prezentują się doskonale, lecz także podtrzymują papier, aby nie wypadł ze stojaka.

Podsumowując warto rozważyć taki stylowy stojak na papier toaletowy – dzięki niemu już absolutnie każde pomieszczenie będzie stylowe!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.