Wiele obliczy krzeseł retro

Większość popularnych dzisiaj krzeseł sprzedawanych jest w dość minimalistycznym i podobnym do siebie stylu. Producent Antyki24 oferuje natomiast coś więcej niż sztampowe produkty – krzesła stylowe, antyczne, wykonane na modłę różnych stylów aranżacji wnętrz. Każde z takich krzeseł wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły, z precyzją, wiernym oddaniem szczegółów oraz z wysokiej klasy materiałów.

Stylowe krzesła retro

Dlaczego warto zainwestować w nowe krzesła stylizowane na dawne epoki? Powód jest prosty. Takie wyroby wprowadzają do wnętrza mieszkania niepowtarzalną atmosferę minionych epok oraz tego, co dane czasy sobą reprezentowały…

1) Glamour, czyli w blasku szkła

Ten styl słynie ze swoich krzeseł pełnych błyszczących elementów, przepychu. Kojarzy się z życiem w świetle gwiazd.

2) Ludwik/ barok, czyli luksusowe bogactwo

Z kolei pikowane, bogato zdobione rzeźbieniami i złoceniami krzesła z podłokietnikami z ery ludwikowskiej albo baroku wprowadzają do jadalni atmosferę pełną wytworności i majestatyczności.

3) Industrialne, czyli w rytmie maszyn

Industrialne meble nawiązują swoją formą do dawnego wyposażenia fabryk. Takie krzesła znakomicie nadają się do loftów zagubionych w ulicach wielkich miast.

4) Shabby chic

Białe i drewniane krzesła w stylu shabby chis charakteryzują się delikatną, sfatygowaną elegancją, która do mieszkania wprowadzi nastrój tajemnicy i magii oraz romantyzmu.

5) Rustykalne

Jak zaś będą prezentowały się rustykalne krzesła? Wykonane z naturalnego drewna, proste w formie doskonale dodadzą atmosfery ciepła i rodzinnej swojskości.