Konsola – na styku mebli i epok

Konsola to wyjątkowy mebel rodem z dawnych epok. Jej wygląd można opisać jako coś pomiędzy stoliczkiem, a komodą czy szafką. To mebel typowy dla dawnych czasów, w związku z czym wprowadzony do nowoczesnego wnętrza od razu wzbudza zaintrygowanie i roztacza aurę oryginalności.

Stylowe konsole – doskonały mebel

Dlatego też warto zainwestować w konsolę – będzie ona ozdobą każdego domu. Nasz sklep to miejsce, w którym można znaleźć nowe konsole stylizowane na absolutnie każdą epokę. Złote zdobienia i finezyjne kształty konsoli barokowych dodadzą każdemu wnętrzu atmosfery luksusu i przepychu. Z kolei drewniane, gładko wypolerowane konsole rokokowe emanują klasą i wytwornością. Industrialne konsole czarne podkreślą pęd życia w wielkim mieście a białe, drewniane konsole rustykalne czy prowansalskie znakomicie oddadzą atmosferę spokoju i harmonii.

Warto jeszcze dodać, że każda taka konsola, niezależnie od swojego stylu, czy epoki, na której jest wzorowana posiada wyjątkową ponadczasową elegancję oraz styl.

Konsole retro – nie tylko dekoracja

Trzeba jednak stanowczo jeszcze podkreślić, że takie stylowe konsole to nie tylko i wyłącznie dekoracja, lecz także że spełniają one czysto praktyczne funkcje. Doskonale bowiem nadają się do przechowywania rzeczy, z których co chwila korzystamy, w związku z czym świetnie sprawdzają się w salonach czy w przedpokojach. Ponadto oczywiście takie konsole wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, z precyzją, co zapewnia im solidność, doskonałą wytrzymałość oraz piękną prezencję na długie lata.