Urządzenie salonu w dobrym guście to nie lada wyzwanie. Dobrze, aby wszystkie elementy wyposażenia wnętrza były ze sobą kompatybilne. Idealnie sprawdzają się więc stylowe komplety mebli do salonu.

Komplety mebli retro do salonu

Komplet mebli do stylowego salonu może składać się z kanapy, foteli oraz stolika kawowego – to prawdziwy komplet wypoczynkowy, stwarzający wspaniałe miejsce do wspólnych rozmów przy kawie i ciastku. Stół i krzesła o charakterze jadalnianym w stylu prowansalskim lub retro, to z kolei połączenie pięknego z praktycznym, co często wykorzystuje się we współczesnych salonach.

Salon w stylu barokowym

Ogromnym powodzeniem cieszą się dziś meble stylizowane na antyczne, na przykład komplet barokowych mebli z kunsztowną tapicerką i złotymi, bogatymi okuciami. Takie meble we współczesnych wnętrzach prezentują się wyśmienicie i stanowią wspaniały element dekoracyjny do salonu. Komplet granatowych, tapicerowanych foteli i kanapy z tłoczeniami, zdobionych w złote, barokowe okucia, doskonale komponuje się z niewielkim stolikiem kawowym, z bogato zdobionymi giętymi nogami.

Sklep z meblami antycznymi to miejsce, które warto odwiedzić, gdy marzy nam się iście antyczne wnętrze. Dziś takie antyki są dużo cenniejszą ozdobą salonu, niż meble z sieciówek. Ich niepodważalną zaletą, oprócz oczywistych walorów estetycznych, jest także ogromna wytrzymałość oraz fakt, że z wiekiem tylko nabierają wartości. W poszukiwaniu mebli trwałych, pięknych i niebanalnych, warto udać się do sklepu z antykami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.