Stylowa gondola do przedpokoju to znakomity mebel, dodający całości niepowtarzalnego nastroju. Takie stylowe gondole do przedpokoju intrygują i ciekawią, ponieważ nie spotyka się ich często.

Charakterystyka gondoli w naszym sklepie

Co to jest jednak za mebel? Otóż można go także określić jako stylowa ławka do przedpokoju. W zależności od stylu bowiem gondola nieco bardziej przypomina ławeczkę, szezlong, taboret czy pufę. Generalnie jednak jest to wyjątkowy mebel, na którym można przysiąść w przedpokoju.

Czym zaś charakteryzują się nasze gondole? Przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania i używaniem tylko materiałów naprawdę wysokiej klasy. Ponadto precyzją i wytrzymałością. Co więcej takie gondole charakteryzują się także różnym stylem wykonania.

1) Kolonialnie i imperialnie

Te gondole łączą w sobie niepowtarzalną angielską elegancję z nutką dalekowschodnich wpływów. Całość tworzy fantazyjny i klasyczny mebel, który świetnie sprawdza się jako egzotyczna dekoracja.

2) Barokowo w stylu ludwikowskim

Te gondole z kolei charakteryzują się bogatym obiciem i wyjątkowymi rzeźbieniami oraz złoceniami. Całość dodaje atmosfery luksusu i przepychu.

3) Rustykalnie i swojsko

Gondole w stylu rustykalnym nieco bardziej przypominają szafeczki albo taboreciki. Stanowią miły dla oka mebel, na którym chętnie przysiądziemy i zdejmiemy buty oraz do którego z przyjemnością coś schowamy.

4) Prowansalska magia i czar

Te meble z kolei charakteryzują się wyjątkową dawką magii i czaru. Mają w sobie urok i tajemnicę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.