Konsole, czyli mebel na pograniczu stolika i komody

Stylowe konsole do przedpokoju to meble znajdujące się na granicy stolika i komody, które zachwycają nie tylko swoją praktycznością, lecz także i niepowtarzalnym wyglądem, wprowadzającym wyjątkową atmosferę już na samym wejściu do domu. Nasz sklep w ofercie posiada konsole wykonane jedynie z najwyższej jakości materiałów, z prawdziwą dbałością o szczegóły oraz wyjątkowym wyczuciem smaku i stylu. Jakie zaś style aranżacji dominują w naszych konsolach?

1) W świecie wielkiego miasta, czyli konsole w stylu industrialnym

Te konsole znakomicie pasują do przestrzeni typu loft. Charakteryzują się nawiązaniem do przemysłu i pop kultury, utrzymane są w barwach o ciemnej tonacji i doskonale łączą w sobie ciemny metal z naturalnym drewnem i szkłem.

2) W świecie ponadczasowej elegancji, czyli konsole w stylu barokowym

Tu zaś pojawiają się głębokie rzeźbienia, nadające meblom wręcz arystokratycznego rysu. Dodatkowo błysk polerowanego drewna wprowadza nastrój elegancji zaś fantazyjne kształty – nutkę magii.

3) W świecie spokoju i harmonii, czyli rustykalne konsole

W stylu rustykalnym zaś stawiamy na prostotę formy, solidność oraz wytrwałość. Ponadto charakterystyczne dla tych konsoli jest także użycie naturalnego drewna, pobielenie go albo pomalowanie i przetarcie. Dodają one całości niepowtarzalnej atmosfery spokoju i harmonii, właściwym życiu na wsi, w zgodzie z naturą.

Oczywiście to nie są wszystkie style konsoli do przedpokoju znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu i wybrania retro stylu, który najlepiej będzie odzwierciedlał charakter mieszkańców domu.