Stoliki do przedpokoju – różne oblicza i styl

Przedpokój to wyjątkowe miejsce pomiędzy pokojami a wejściem do domu. Przedpokój zatem powinien stanowić swoisty przedsionek tego, co nas spotka dalej. Warto zatem zadbać o to, żeby był on naprawdę stylowy i gościnny tak, aby każdy kto wchodzi do naszego domu od razu czuł się dobrze i wyjątkowo.

Stylowy stolik do przedpokoju

Pytanie jednak pozostaje, jaki stolik do przedpokoju najlepiej jest wybrać? Otóż zdecydowanie warto zastanowić się nad stolikiem w stylu retro. Dlaczego? Te stoliki charakteryzują się bowiem wyjątkową elegancją i ponadczasowością nawet jeśli są skomponowane w dość prostym rustykalnym stylu.

Ponadto stoliki na Antyki24 to gwarancja precyzyjnego wykonania, solidności oraz wytrzymałości. Warto jeszcze dodać, że te antyczne stoliki retro mogą być przecież utrzymane w różnych stylach. Każdy zatem znajdzie na pewno coś wyjątkowego dla siebie.

1) Rustykalnie i swojsko

Przede wszystkim zatem mamy styl wiejski – naturalne materiały, ciepłe kolory i budzące zaufanie, solidne bryły.

2) Glamour i barok

Glamour i barok to zaś dwa style, w których króluje blask, złoto i bogate dekoracje. Takie stoliki są idealne dla osób, które cenią sobie atmosferę przepychu i wystawności.

3) W industrialnym stylu wielkiego miasta

Stoliki w stylu industrialnym charakteryzują się zaś wyjątkowym powiewem nowości połączonej z inspiracją rewolucją przemysłową i domami fabrykantów.

4) Kolonialny styl art deco

Styl art deco charakteryzuje się na pewno dużą dozą artyzmu. W tym stylu nic nie jest klasyczne i banalne, a powiew egzotyki jest mocno wyczuwalny.