Fotel to mebel, w którym ochoczo zasiadamy na popołudniowy odpoczynek, wieczorną lekturą książki… Słowem tu odpoczywamy, ale i również czasem pracujemy, jeśli taki fotel ma być przeznaczony do użytku w gabinecie. Niezależnie jednak od tego, gdzie nam będzie taki fotel towarzyszył, trzeba przyznać, że jest to dość personalny mebel, który lubimy widzieć takim, jaki odzwierciedla nasz charakter.

Stylowe fotele do salonu – antyczne i retro

Dlatego też warto zdecydować się na jeden z wyrobów naszego sklepu. Zacznijmy od strony czysto praktycznej – nasz sklep dba o jakość, precyzję i pomysł. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się użyciem wysokiej jakości materiałów, wyobraźnią oraz wyrazistością, a także solidnością, która pozwoli nam się cieszyć nimi naprawdę długo. Jak zaś wyglądają takie fotele stylowe do salonu pod kątem ich funkcji dekoracyjnych?

Krzesła retro do salonu – ponadczasowa elegancja zabarwiona nutką wyjątkowej atmosfery

No właśnie – wszystkie nasze fotele charakteryzują się ponadczasową elegancją oraz wyjątkową klasą. W zależności zaś od stylu, z jakiego zostały wykonane, posiadają także szereg innych cech. Jakich? Otóż fotele rustykalne, wykonane z naturalnego drewna z prostą formą, wprowadzają atmosferę równowagi i harmonii. Z kolei zaś fotele barokowe czy w stylu ludwikowskim aż błyszczą bogactwem i luksusem, podobnie nieco jak fotele glamour, które jednak bardziej stawiają na blask i efekt. Zaś meble kolonialne łączą w sobie brytyjską elegancję z dalekowschodnią fantazją.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników