Półki to wydawałoby się dość zwykły mebel, o który wcale nie musimy tak strasznie dbać. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Stylowe regały oraz półki bowiem doskonale budują charakter oraz pokazują na swój sposób kulturę oraz obycie gospodarza. Warto zatem zdecydować się na półki do łazienki retro. I nie tylko do łazienki…

Stylowe regały łazienkowe

Jak prezentują się takie stylowe półki retro? Przede wszystkim daleko im do minimalizmu właściwego dzisiejszym wyrobom. Te półki to prawdziwe meble z duszą, niezależnie od stylu, w jakim zostały wykonane. Zanim jednak opiszemy poszczególne style, to należy dodać, że nasz sklep posiada w ofercie półki jedynie najwyższej jakości, wykonane z doskonałych materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Takie regały będą jeszcze przez długi czas prawdziwą ozdobą w naszym domu.

Półka do łazienki retro

Co to jednak oznacza, że pólka jest retro? Otóż z tym wiąże się pewna ponadczasowość i elegancja właściwa dawnym czasom, jednak warto powiedzieć, że style aranżacji mogą być naprawdę różne.

1) Rustykalne – pełne ciepła i harmonii

Te regały wykonane są z naturalnego drewna, które następnie często jest artystycznie przecierane oraz malowane. W efekcie dodaje nastroju rodzinności i ciepła.

2) Prowansalskie i shabby chic

Te regały z kolei wyróżniają fantazyjne kształty oraz biel a także unikalne połączenie metalu, drewna i kamienia. Wprowadzają one niepowtarzalną atmosferę magii i tajemnicy nie tylko do naszej łazienki, ale w efekcie do całego naszego wizerunku.