Gotyk to dzisiaj pozornie zapomniany już styl. Czemu tylko pozornie? Otóż dzisiaj ciągle wytwarzamy meble w tym unikalnym stylu, ponieważ zaskakują one swoją niepowtarzalną elegancją oraz wytwornością. Takie właśnie jak poniższy stylowy fotel gotycki…

Zapytaj o produkt
SKU: 212b Producent:
darmowa dostawa Darmowa dostawa mebli stylowych dla klientów z Polski

Opis

Gotyk w służbie współczesności

Skupmy się na początek na jego aspekcie dekoracyjnym. Otóż są to dwa trony, które są połączone i razem sprawiają niesamowite wrażenie. Ich misternie rzeźbiona rama w odcieniu ciepłego mahoniu roztacza wokół siebie wyjątkową aurę wytworności oraz nadwornej elegancji.

Dodatkowo do tego dochodzi jeszcze barwne obicie, mocno kontrastujące z stabilną i emanującą klasyczną elegancją ramą. Jego materiałem bowiem jest miękki plusz, zaś barwa to mocna, wyrazista fuksja. To kolor potęgi i władzy.

Gdzie będzie pasował taki fotel? Oczywiście może on zostać postawiony w domu, jednak wówczas pamiętajmy, że potrzebujemy naprawdę sporej przestrzeni, aby nie zdominował on otoczenia. Ten mebel stanowi jednak doskonałe wręcz wyposażenie przeróżnych salonów, hoteli itp.

Misterne wykonanie i solidna robota

Nasz sklep dba o to, aby wszystkie meble były wykonane z sercem, z dobrej jakości materiałów i z dużą precyzją. Taki też jest ten fotel. Kiedy spojrzymy dokładnie na niego, zobaczymy, że wykonany jest on niemalże z chirurgiczną precyzją i z zamiłowaniem dawnych rzemieślników. Wart zatem jest on naszego zainteresowania, tym bardziej że tak solidna robota oznacza także to, że cechuje go wytrzymałość oraz wyjątkowa solidność.

Stylowy fotel gotycki mahoniowy 2 trony Antyki24.pl
5 (100%) 1 vote

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Stylowy fotel gotycki mahoniowy 2 trony Antyki24.pl”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o produkt

Poszukujesz mebli z oferty naszego katalogu? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.