stół warsztatowy do pakowania raconstruction

Dzisiejsza realizacja polskiego producenta RAConstruction dotyczyła 3 stanowisk warsztatowych, a dokładnie metalowych stołów do pakowania. Projekt konstrukcji został stworzony na zamówienie jednego z naszych kontrahentów w Warszawie, który szczegółowo przedstawił nam charakterystykę produktów.

Po wstępnych rozmowach dotyczących współpracy, określeniu wymiarów oraz wycenie stołów przystąpiono do produkcji stanowisk. Transport, rozładunek, a także montowanie stołów warsztatowych zostało wykonane w całości przez fachowców RAConstruction. 

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem oraz realizacją podobnych mebli do warsztatu pod określone wymiary, to koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, fachową pomoc przy doborze produktu oraz szczegółową wycenę stanowisk.

Parametry techniczne stołu warsztatowego

  • Wymiary zewnętrzne stołu: (szer. x dł. x wys.) 1500 x 840 x 1985 [mm].
  • Wymiar blatu roboczego: (szer. x dł.) 1500 x 800 [mm].
  • Wymiar panelu perforowanego: (szer. x wys.) 1500 x 1000 [mm].
  • Wytrzymałość stołu na obciążenie: 450 [kg].
  • W tym panelu perforowanego: 40 [kg].
  • Kolorystyka: konstrukcja stołu: RAL 7004.

Warsztatowy stół z oświetlanym blatem i mocowaniem na monitor

Stół do pakowania jest podświetlany poprzez oświetlenie centralne świetlówkowe o mocy mocy 2×36 [W] umiejscowione nad blatem roboczym. Do produktu dołączono także przewód o długości 3 [m]. Zamówiony stół wyposażono zawiera mocowanie do monitora na pojedynczym ramieniu (dł. ramienia 200 [mm]); regulowane w 3 osiach z mocowaniem wg standardu VESA 50-75-100 [mm].

Konstrukcja półki na komputer jest zbudowana z blachy zimnowalcowanej 1,5 [mm], z bocznym zagięciem zabezpieczającym komputer przed zsunięciem. Półka od spodu została wyposażona w gumę antypoślizgową 1 [mm]. Półkę na klawiaturę wykonano z płyty melaminowanej o grubości 18 [mm] i wymiarach 550×280 [mm] na prowadnicach teleskopowych z wysuwem 100%.

Rolki na folię ocynkowane z szybkim systemem mocowania bez użycia narzędzi. Stół posiada stopki poziomujące z zakresem regulacji 30 [mm]. Możliwość zmiany kolorystyki konstrukcji stołu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Galeria zdjęć stanowisk warsztatowych RAConstruction

 

Metalowe stoły warsztatowe do pakowania
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *