Prosty sposób na odświeżenie wyglądu mebli

Nawet najlepiej dobrane meble prędzej czy później mogą wyjść z mody lub po prostu ich wygląd znudzi się domownikom. W takich sytuacjach, zamiast wydawać pieniądze na nowy komplet, można pomyśleć o oklejeniu ich lub pomalowaniu na inny kolor. Okazuje się jednak, że istnieje o wiele prostszy sposób.

Wystarczy wymienić gałki w szafkach i szufladach, aby odmienić wygląd mebli. Dodatkowo uchwyty meblowe można znaleźć w przeróżnych rozmiarach, stylach i kolorach, więc jedynym ograniczeniem w dopasowaniu ich do twoich mebli jest tak naprawdę wyobraźnia.

Gdzie zamówić oryginalne uchwyty do mebli?

Jeżeli chcesz zamówić uchwyty meblowe, najłatwiej jest to zrobić w sklepie internetowym. W jednym miejscu znajdziesz ogromną ilość modeli, których na próżno można szukać w stacjonarnych punktach z gałkami do mebli. Dodatkowo za jednym razem możesz zamówić zarówno uchwyty do szafy w stylu klasycznym, jak i eleganckie uchwyty do mebli pokojowych.

Dlaczego warto zmienić gałki w szafkach?

Projektanci mebli zazwyczaj starają się dopasować uchwyty w taki sposób, aby świetnie komponowały się całym meblem. Nie zawsze jednak im się to udaje. Zmiana gałki może być również uzasadniona tym, że oryginalny uchwyt meblowe uległ uszkodzeniu, co w przypadku zastosowania niskiej jakości materiałów zdarza się dosyć często. Szafka z ułamanym uchwytem psuje wystrój całego pomieszczenia, a dodatkowo utrudnia otwieranie. Dlatego też warto zamówić nowe uchwyty do szuflady, szafek oraz komód, aby wyeliminować tego typu problem. Jest to również najprostszy i zarazem bardzo efektywny sposób na dopasowanie pomieszczenia do własnego stylu.

Ceny uchwytów meblowych

Wysokiej jakości uchwyty do mebli, które możesz zamówić w sklepie internetowym, dostępne są w cenach zaczynających się od kilkunastu złotych. Najdroższe uchwyty do szafek mogą natomiast kosztować nawet kilkadziesiąt złotych, jednak cena jest w tym przypadku uzasadniona zastosowaniem innych materiałów lub zdobień.

Sklep z uchwytami, oprócz tradycyjnych kształtów oferuje również okrągłe gałki, klamki w kształcie serduszek, uchwyty w postaci drewnianego znaku plusa i minusa i wiele innych oryginalnych propozycji. Znajdziesz tu uchwyty pasujące do mebli niezależnie od typu pomieszczenia, a w szczególności klamki i gałki do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego oraz kuchni. Zdaniem wielu klientów jest to najlepszy sklep z takim asortymentem.

Źródło grafiki: pixabay.com
Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Prosty sposób na odświeżenie wyglądu mebli
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *